ZEW for men – bieszczadzka odpowiedź na potrzeby brodaczy

with Brak komentarzy

Brodacz w górach zew for men

ZEW for men to polska marka kosmetyków dla mężczyzn, która może pochwalić się naturalnym składem i innowacyjnym podejściem do męskich kosmetyków. Twórcy ZEW for men postawili na potrzebę bycia blisko natury, którą odczuwa każdy prawdziwy mężczyzna.

Nowa era mydeł dla mężczyzn

Jak się okazało, wszystko co do tej pory dostępne było w butelkach i tubkach może równie dobrze przyjąć postać poręcznej, stylowej kostki. W ten sposób powstał zestaw mydeł, które sprawią, że codzienna pielęgnacja będzie czystą przyjemnością. ZEW for men zaproponował mężczyznom 4 rodzaje mydeł – mydło do brody, mydło do ciała i twarzy, mydło do golenia i mydło do włosów. Razem tworzą idealny zestaw i dbają o każdy centymetr męskiego ciała.

W składzie mydeł pierwsze skrzypce gra bieszczadzki węgiel drzewny, który mimo swojego ciemnego koloru doskonale sprawdza się w usuwaniu zanieczyszczeń. Mydła różnią się między sobą kolorem, dzięki czemu można łatwo je od siebie odróżnić.

Mydło 3 w 1 – idealny kompan w podróży

ZEW for men nie zapomniał, że mężczyźni, którzy czują zew natury, dużo czasu spędzają właśnie na jej łonie. To dla nich zostało stworzone mydło 3 w 1, które nadaje się do mycia włosów, twarzy i ciała. Mydło tym razem przyjęło kształt poręcznego sztyftu, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca w plecaku podróżującego mężczyzny.

Akcesoria brodatego podróżnika

Coraz większa liczba brodatych podróżników zainspirowała ZEW for men do stworzenia również kartacza do brody z włosia dzika, który świetnie sprawdza się zarówno w podróży, jak i w domowym zaciszu. A dla podróżników z krwi i kości marka przygotowała stalowy kubek, który ułatwi gotowanie w nawet najbardziej hardcorowych warunkach!

Leave a Reply