Typy mężczyzn, czyli kto nosi brodę

with Brak komentarzy

Model atrakcyjności mężczyzn zmienia się wraz z panującymi trendami. Choć obecnie mężczyźni z wystylizowanymi fryzurami i przystrzyżonymi brodami uchodzą nie tylko za atrakcyjnych, ale wręcz za ideał męskości, to pamiętajmy, że czasy się zmieniają. Brodę określa się jednak niekiedy jako kochankę mężczyzny, tak więc niektórzy brodacze, niezależnie od panujących trendów, nie rezygnują z niej za nic w świecie. Jaki typ mężczyzn lubi i nosi brodę, a do kogo niekoniecznie ona pasuje?!

1. Intelektualista:

Mężczyzna, którego przeważnie spotyka się z książką pod pachą. Zamiast wypoczynku na plaży lub na wsi, wybierze zwiedzanie obiektów oraz miast. Typ intelektualisty zazwyczaj nosi okulary, więc pasuje do niego fryzura z grzywką i delikatny zarost.

2. Romantyk:

Mężczyzna, który myśli sercem a nie mózgiem, przez co ulega różnym uniesieniom. Nie tyle interesują go zabawy, ile miłość i przeżycia, bardziej te duchowe, niż te cielesne. Typ romantyka powinien się skusić na fajną fryzurę i lekki zarost.

3. Sportowiec:

Mężczyzna, który nieustannie znajduje się w ruchu. Nie znosi pasywności, uwielbia aktywność, a więc przechodzi przez życie tak, aby ciągle coś się w nim działo. Typ sportowca daruje sobie zapuszczanie brody, a niekiedy nawet fryzury.

4. Podróżnik:

Mężczyzna, który pozostaje otwarty na świat. Jest osobą, która ma we krwi żądzę poznawania. Typ podróżnika zapuszcza fryzurę i brodę nie tylko ze względów stylistycznych, ale też pragmatycznych.

db5. Niegrzeczny łajdak:

Mężczyzna, który powala urokiem. Uwielbia zabawę i wszystko, co się z nią wiążę, choć niekoniecznie kończy się to grzecznie. Typ niegrzecznego łajdaka niemal prosi się o zarost.

6. Duży chłopiec:

Mężczyzna, który zostaje chłopcem. Niesforny książę z bajki pozostający wciąż młodym, pięknym i… niedojrzałym. Typ dużego chłopca nie powinien posiadać zarostu, w końcu to chłopiec a nie mężczyzna.

7. Macho:

Mężczyzna, który sądzi, że nic nie musi, a wszystko może. Lubi być dominujący i mieć u boku kobietę, nie zawsze jednak odznacza się mądrością. Do macho pasuje wystylizowana fryzura, ale nie pasuje broda.

Leave a Reply