Reuzel – epickie pomady prosto z Holandii

with Brak komentarzy

Reuzel to marka stworzona przez dwóch barberów z holenderskiego barbershopu Schorem. Lata praktyk pozwoliły im na stworzenie pomad idealnych. Symboliczna nazwa, odwołująca się do czasów, kiedy głównym składnikiem pomad były tłuszcze zwierzęce pokazuje, że chłopaki naprawdę znają się na rzeczy.

Dzięki pomadom można wyczarować takiego pompadoura czy flattopa, o jakim nigdy Wam się nie śniło!  Reuzel oferuje nam cztery pomady, zamknięte w puszkach w różnych kolorach. Łączy je kultowa już świnia oraz oldschoolowy design.

Rodzaje pomad Reuzel – którą puszkę wybrać?

  • Pomada Reuzel Grease – średni chwyt w zielonej puszce, czyli pomada na bazie wosku pszczelego i parafiny. Dzięki niej fryzura będzie dobrze utrwalona i zyska średni połysk.
  • Pomada Grease Heavy Hold – choć puszka tej pomady ma niepozorny, różowy kolor to może niejednego zaskoczyć tym co kryje w środku. Pomada o mocnym chwycie, która zapewnia maksymalne utrwalenie każdego rodzaju włosów. Pozostawia na włosach średni połysk bez sklejania i tworzenia na włosach skorupy.
  • Pomada Reuzel Grease High Sheen – wodna pomada o średnim chwycie. Świetnie sprawdzi się we fryzurach, które potrzebują nieco mniejszego utrwalenia. Wyróżnia się wysokim połyskiem, który możemy regulować, mieszając pomadę z mniejszą lub większą ilością wody.
  • Pomada Grease Stron Hold High Sheen – wodny odpowiednik różowej puszki. Pomada zapewnia mocny chwyt oraz charakterystyczny dla wodnych pomad, wysoki połysk. Nie twardnieje na włosach, dzięki czemu w każdej chwili można dokonać drobnych poprawek fryzury.

Leave a Reply