Marki kosmetyków dla mężczyzn

with Brak komentarzy

Na rynku kosmetycznym występuje kilka sztandarowych marek zajmujących się wyrobem kosmetyków dla mężczyzn. Ich kosmetyki zawierają naturalne składniki perfekcyjnie pielęgnujące i stylizujące skórę i włosy. Oto one:

Mr Bear Family – szwedzka marka kosmetyków dla mężczyzn

Mr Bear Family to marka męskich kosmetyków pochodzących ze Szwecji. W ofercie znajdują się kremy i balsamy do włosów oraz olejki do brody. Kosmetyki bazują na ekstraktach z liści, kwiatów i owoców.

Manufaktura – czeska marka kosmetyków dla mężczyzn

Manufaktura to marka męskich kosmetyków pochodząca z Czech. W ofercie znajdują się szampony i odżywki. Kosmetyki bazują na ekstraktach z piwa.

NIVEA – niemiecka marka kosmetyków dla mężczyzn

NIVEA to jedna z najpopularniejszych marek kosmetyków dla każdego pochodząca z Niemiec – jej linia Active przeznaczona specjalnie dla mężczyzn robi ostatnio furorę. W ofercie znajdują się żele pod prysznic. Kosmetyki bazują na ekstrakcie z węgla drzewnego.

ZEW for Men – polska marka kosmetyków dla mężczyzn

ZEW for Men to marka męskich kosmetyków pochodzących z Polski. W ofercie znajdują się mydła do ciała i twarzy, do golenia, do włosów na głowie oraz do włosów na twarzy. Kosmetyki bazują na ekstrakcie z węgla drzewnego.

BRO 2

 

Captain Fawcett – brytyjska marka kosmetyków dla mężczyzn

Captain Fawcett to marka męskich kosmetyków pochodząca z Wielkiej Brytanii. W asortymencie znajdują się między innymi woski do wąsów oraz olejki do brody. Marka została założona za sprawą kapitana Percy’ego Fawcetta, który wyruszył w rejs i zaginął, a pozostały po nim jedynie sekretne receptury.

Apothecary 87 – brytyjska marka kosmetyków dla mężczyzn

Apothecary 87 to marka męskich kosmetyków pochodząca z Wielkiej Brytanii. W asortymencie znajdują się przede wszystkim olejki do brody, których można używać do dbania o brodę i o fryzurę. Marka została założona przez fryzjera, barbera i barmana Sam Martina, który pragnął, aby kosmetyki dla mężczyzn pachniały męsko.

Beardition – amerykańska marka kosmetyków dla mężczyzn

Beardition to marka męskich kosmetyków pochodząca z Ameryki. Asortyment składa się z szamponów i odżywek do włosów. Kosmetyki bazują na ekstrakcie z aloesa.

Leave a Reply