Macho, metro, lumber, uber – typy męskich stylów

with Brak komentarzy

Płci męskiej nie wypada nazywać już tą brzydszą. Panowie choć może nie przyćmiewają Pań, to jednak wyglądają coraz bardziej atrakcyjnie i coraz bardziej kusząco. Obecnie panują cztery typy męskich stylów, które pomimo swoich nazw nie określają orientacji seksualnych, a po prostu ubiór, wygląd i upodobania konkretnej osoby. Poznajmy mężczyzn: machoseksualnych, metroseksualnych, lumberseksualnych oraz uberseksualnych.

1

Samczy macho

Macho, czyli mężczyzna machoseksualny, to typ uchodzący za samczy. W myśl tego stylu mężczyzna powinien odznaczać się twardością, szorstkością oraz umiarkowanym zadbaniem, bo w końcu chłopu nie wypada o siebie dbać aż tak jak babie. Styl ten stawia na proste ubrania, krótką fryzurę i ewentualny zarost.

Zadbany metro

Metro, czyli mężczyzna metroseksualny, to typ uchodzący za perfekcyjnie wypielęgnowany i wystylizowany. W myśl tego stylu mężczyzna powinien odznaczać się delikatnością, wrażliwością oraz przesadnym wręcz zadbaniem, bo mężczyzna nie może zostawać w tyle z najnowszymi trendami. Styl ten stawia na najlepsze ubrania, krótką fryzurę i brak brody.

Dziki lumber

Lumber, czyli mężczyzna lumberseksualny, to typ uchodzący za amerykańskiego drwala. W myśl tego stylu mężczyzna powinien odznaczać się dzikością, kipiącym testosteronem oraz zadbaniem, bo mimo wszystko mężczyzna musi pozostać zadbany dla własnej atrakcyjności. Styl ten stawia na koszulę w kratę z dżinsami, dłuższą fryzurę i dłuższą brodę.

Ponadczasowy uber

Uber, czyli mężczyzna uberseksualmy, to typ uchodzący za ponadczasowy. W myśl tego stylu mężczyzna czerpie ze stylów metro i lumber nie idąc w kierunku żadnego z nich, lecz tworząc ich zgrabną syntezę. Styl ten stawia na szlachetną prostotę w ubiorze i wyglądzie.

Leave a Reply