Krem, balsam, olejek – który najlepiej nawilża

with Brak komentarzy

Pomyślna pielęgnacja oraz stylizacja fryzury, jak też brody, zależy przede wszystkim od nawilżenia. Otóż włosy i skóra uwielbiają, gdy się je nawilża. Oto trzy kosmetyki, które fantastycznie nawilżają: kremy, balsamy, olejki – które działają najlepiej?!

 

Aloes – roślina nawilżająca

Na początku warto nadmienić, iż najlepsze w nawilżeniu okazują się kosmetyki zawierające ekstrakty aloesowe. Otóż aloes to roślina sukulentna, a więc niczym kaktus, gromadząca w sobie wodę, co umożliwia jej egzystowanie w ciepłym i suchym powietrzu. Nawilża od wewnątrz, dbając o zdrowie – ekstrakty aloesowe znajdują się w napojach. Nawilża też od zewnątrz, dbając i urodę 0 ekstrakty aloesowe znajdują się w kremach, balsamach, olejkach.

m1

Krem

W nawilżaniu po pierwsze sprawdzają się kremy. Kremy zawierają witaminy i minerały. Działają nawilżająco oraz odżywiająco.

Balsam

W nawilżaniu po drugie sprawdzają się balsamy. Balsamy zawierają roślinne ekstrakty nawilżające. Działają nawilżająco oraz oczyszczająco.

Olejek

W nawilżaniu po trzecie sprawdzają się olejki. Olejki zawierają oleje nawilżające a także oleje eteryczne. Działają nawilżająco oraz nadają zapachu.

Krem, balsam, olejek – zestawienie

Kosmetyki nawilżające do skóry oraz włosów dla mężczyzn
Kremy Balsamy Olejki
Działanie kremów:

1. Nawilżenie

2. Odżywienie

Działanie balsamów:

1. Nawilżenie

2. Oczyszczenie

Działanie olejków:

1. Nawilżenie

2. Nadanie zapachu

Polecane

marki kosmetyków:

1. NIVEA

2. L’Oreal

Polecane

marki kosmetyków:

1. Mr Bear Family

2. Pomp. & Co.

Polecane

marki kosmetyków:

1. Captain Fawcett

2. Apothecary 87

 

Leave a Reply