Damn Good Soap – cholernie dobre mydła, czy na pewno?

with Brak komentarzy

Mała, rodzinna firma z miasta Utrecht w Holandii stworzyła markę, o której słyszał już praktycznie każdy brodacz! Damn Good Soap, bo o nim mowa, to w 100% ręcznie wykonywane produkty, które nie zawierają żadnych chemicznych dodatków. Składniki, które tworzą kosmetyki Damn Good Soap pochodzą tylko z zaufanych źródeł. Sprawia to, że produkty są naprawdę wysokiej jakości.

3 mydła – czym się różnią?

Marka Damn Good Soap aktualnie w swojej ofercie posiada 3 rodzaje mydeł: do ciała, do brody i do golenia. Swój czarny kolor mydła zawdzięczają dodatkowi węgla, który nie tylko jest naturalnym barwnikiem, ale również świetnie nadaje się do usuwania zabrudzeń. Baza wszystkich trzech mydeł jest taka sama, różnią się dodatkami, w zależności od zastosowania. Mydło do golenia Damn Good Soap posiada dodatek glinki, która usprawnia golenie, natomiast mydło do brody wyróżnia się dodanym do niego pumeksem, który pomaga dogłębnie oczyścić brodę ze wszelkich zabrudzeń. Mimo różnego składu, wszystkie mydła łączy jedna cecha – są cholernie dobre!

Nie tylko mydła – balsamy do brody Damn Good Soap

Damn Good Soap to nie tylko mydła. Marka pomyślała również o brodaczach i oprócz mydła do brody stworzyła dla nich trzy zapachy fenomenalnego balsamu do brody. Balsamy Damn Good Soap są oparte na bazie masła shea, które świetnie dba o odpowiednie nawilżenie brody. Balsamy dostępne są w trzech wersjach: Orginal z nutą zapachową opartą o drzewo sandałowe, paczule i bergamotę, The Woods, która pachnie cedrem, drzewem sandałowym i jałowcem oraz The Streets z mieszanką słodko-ostrych zapachów.

Odpowiadając więc na pytanie z tytułu – tak, Damn Good Soap to naprawdę cholernie dobre mydła, ale… nie tylko mydła!

Leave a Reply