Brodacz Andrzej – 4 pomysły na prezent imieninowy

with Brak komentarzy

Nie lada sztuką jest wybrać odpowiedni prezent dla mężczyzny, wszystko zależy od jego zainteresowań i hobby. Ale na przykład, jeśli mężczyzna ma brodę, to już zwęża się nasz obszar poszukiwań, przedstawię Wam 4 pomysły na to, jak zadziwić faceta z wąsem. 

Oryginalny stereotyp

Te dwa słowa można uznać za antonimy, ale chodzi tutaj o to, że moda na brody takiego stylu, jakie są noszone dzisiaj, poszła bodajże od surowych kanadyjskich drwali, lub skandynawskich wikingów. Masywni chłopcy naprawdę wyglądają w tym wizerunku zachęcająco, wraz z czerwoną koszulą w czarne duże kraty oraz siekiera, robią jeszcze większe wrażenie. Dlatego mężczyźnie takim darem można dodać pewności siebie oraz wyróżnić na jego męską istotę.

Zachwalić brodę

Bardzo dobrym pomysłem będzie sprezentowanie mu specjalnego zestawu dla pielęgnacji jego zarośniętej dumy. Taki zestawik składający się na przykład z balsamu i grzebienia, doda uroku mężczyźnie i łagodności, praktycznie jak kotkowi, którego głaska się pod „podbródkiem”.

Coś z akcesoriów pasujących do stylu brodacza

Fajna broda pociąga za sobą stylowość w ubraniu oraz w różnorodnych akcesoriach. Mając wystylizowaną brodę mężczyzna, chce wyglądać z klasą, dlatego fajna muszka do koszuli, solidne cygaro, lub laska do chodzenia (oczywiście odpowiednio pasująca do odzieży), też zagra dobrą rolę jako prezent. Wyobraźcie sobie tylko, skórzany fotel, dym cygara, postukiwanie laską, która jest w upierścieniowanej dłoni i on, z wystroją brodą jak choinka, siedzi i przez hipsterskie okulary spogląda na stół do pokera… aż chce się zrobić z tego slow motion i wrzucić na YouTube.

Saloon we własnym domu

Dosyć oryginalnym pomysłem na prezent dla stylowego brodacza, będzie zainstalowanie w domu (na przykład w ubikacji, czy w pokoju), zamiast typowych drzwi, drzwi dwustronne jak w westernach, i dodać do tego brzytwę podobną do noża, żeby poczuć atmosferę dzikiego zachodu, lub lat 30. Jest to dość nieordynarny pomysł, ale na pewno się spodoba, da to również kopa do gierek damsko – męskich…

Wybór należy do Ciebie, ale na pewno jedna z powyższych rad ułatwi wybór, albo przynajmniej zaprowadzi w dobrym kierunku.

 

Leave a Reply